Kalite Politikalarımız
| Kurumsal|Kalite Politikalarımız

Kalite Politikalarımız

YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ
 
Akkurtlar olarak, güven ve konfordan ödün vermeden, ilkeli hizmet anlayışıyla, yüksek kalite standartlı ve yönetmeliklere uygun araçlarla, müşterilerimizin güvenli çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi hedefleyerek tüm paydaşların memnuniyetini gözetiriz. Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda standartlara, yasalara ve uygulanabilir şartlara uygun olarak hareket ederiz.
 
Çalışanlarımızın için gerekli sağlıklı çalışma koşullarını sağlar, müşterilerimizin hizmet aldıkları esnada güvende olmaları için tüm güvenlik ve sağlık tedbirlerini alır, bunların sürekliliğini denetimler ve eğitimlerle sağlarız. 

Yönetim sistemleri kapsamında risk değerlendirmelerini yaparak tehlikeleri ortadan kaldırmak ve azaltmak için gerekli önlemleri alırız. 
 
Çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesi konularında sürdürülebilirlik yaklaşımı ile hareket ederiz. Kirliliği kaynağında azaltma felsefesiyle yürütülen atık yönetimi çalışmaları ile atıkların tekrar kullanımını, geri dönüşümünü, geri kazanımını ve bertarafını sağlar, çevre üzerindeki etkilerini azaltırız.
 
Kurumsal bilgilerimizin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlar, bilgi varlıklarımız üzerindeki riskleri değerlendirir ve gerekli tedbirleri alarak kuruluşumuzu bilgi güvenliği kapsamında dış ve iç tehditlerden koruruz.
 
Vizyonumuz, politikalarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızın katılımını sağlayarak faaliyetlerimizi sürekli iyileştiririz. Kuruluşumuza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize ait gizli bilgilerin güvenliğini sağlarız.
 
Akkurtlar olarak bu doğrultuda Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin etkinliğini sürekli iyileştirir, şartlara uygunluk için amaç ve hedeflerini belirler, gözden geçiririz. 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ 
«Biz Bir Takımız» anlayışından yola çıkarak;
 
Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin, yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.
 
Müşteri odaklı yaklaşımımız ile; doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile; çalışanlarımızın çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, atamalar ile ; kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmektir.
 
 
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza