Vizyon / Misyon
| Kurumsal|Vizyon / Misyon

Vizyon / Misyon

Vizyonumuz: Koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla, tercih edilen ve sonsuz güven duyulan, yerel ve global müşterilerine sürdürülebilir, yenilikçi çözümler ve hizmetler sunan sektör öncüsü marka olmak.

Misyonumuz: Tüm paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, topluma, bireye ve çevreye duyarlı, kaynaklarını verimli ve etkin kullanan, sürekli gelişim anlayışında, sektörün güvenilir çözüm ortağı olmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
– Güvenirlilik
– Dürüst ve Etik Çalışma
– Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu
– Yaratıcılık ve Sürekli Gelişim
– Sonuç Odaklılık
– Topluma ve Çevreye Saygı
– Verimlilik
– İstikrar
– Takım Ruhu ve Kurum Kültürü

GÜVENİLİRLİK
Güvenilirlik firmamız için 3 önemli aşamada kendisini hissettirir.
- Hizmet alanımızda Can güvenliği ve Emniyet kurallarının işleyişinde, sıfır hata prensibi ile çalışmak
- Müşterilerinin Tedarikçilerinin ve Çalışanlarının her zaman kendisini güvende hissedeceği çalışma ortamları yaratmak.
- İşletmememizin sürekliliğini sağlayacak sağlam adımlar atarak, tüm paydaşlarımızın gelecekte de Akkurtlar ile yolculuğunun uzun soluklu olmasını sağlamak.

DÜRÜST ve ETİK ÇALIŞMA
AKKURTLAR olarak, tüm faaliyetlerimizde, söz verdiğimiz, taahhüt ettiğimiz bütün sorumluluklarımızı eksilmeyen bir hizmet kalitesi ile tamamlamak üzerine yola çıktık. Rekabet koşullarımız, Operasyonel zorluklarımız, Değişen ve Gelişen Organizasyonel yapımız ne olursa olsun,  Dürüstlük ve Etik çalışma kurallarımızı hiç bozmayacağız. Yürürlükteki Kanunları, firmamız Talimatlarını ve Politikalarını, Paydaşlarımızın beklentilerini dikkate alarak Dürüst ve Etik çalışmadan taviz vermiyoruz.

ÇALIŞANLARIN MUTLULUĞU
Organizasyonlarımızı oluşturan ve ortaya koyduğu hizmet kalitesi ile firmamıza farklılıklar kazandıran Çalışanlarımız, en değerli varlıklarımızdır. Çalışanlarımızın Geliştirilmesi, ve Memnuniyeti, Kurumsal Kimliğimizin ve Kurum kültürümüzün önemli bir yapı taşıdır.

YARATICILIK ve SÜREKLİ GELİŞİM
İşlerimizin her aşamasında, bütün İş Akış Süreçlerimiz, Organizasyonel Yapılarımız ve Operasyonel Uygulamalarımız, “Nasıl Dahi İyi Olabilir?” sorusu ile ele alınmaktadır. Bütün Sorumlu, Uzman ve Yöneticilerimiz bu bilinçle çalışarak, Yaratıcı iş fikirlerini hayata geçirebilmektedirler.

SONUÇ ODAKLILIK
AKKURTLAR Çalışanları olarak her birimiz, işlerimizin gerektirdiği Sorumluluk, Uzmanlık ve Yöneticilik becerilene önem veririz. Bu ise bizim öncelikli olarak, hem İş Süreçlerimizi iyi analiz ederek, süreçlerimizin akışını iyi yönetmeyi, hem de istenilen sonuçlara ulaşmayı, hedef almamızı sağlar.

“Süreç odaklı iş yaparken, Sonuç odaklı olmayı tüm çalışanlarımız bir İş Disiplini olarak görmektedir.

TOPLUMA VE ÇEVREYE SAYGI
AKKURTLAR olarak, Paydaşlarımızın bizim üzerimizdeki etkilerini, katkılarını ve beklentilerini sürekli olarak göz önünde bulundururuz. İçinde yaşadığımız, varlığından ve değerinden etkilendiğimiz sosyal ortama ve çevremize karşı sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle hareket ederiz.

Hizmetimizin tüm aşamasında, çevreye etkisi limitler dahilinde olan araçları kullanmayı, çevremizdeki tüm bireylere ve topluluklara saygılı davranmayı, üstlendiğimiz tüm görevlerimizi zamanında ve etkin olarak gerçekleştirip, toplumsal kazanca fayda sağlamayı, yasalara her zaman ve zamanında uymayı, insanlar arasında ayrımcılık yapmamayı, öğrencilerimize staj olanakları sağlamayı, Topluma ve Çevreye karşı  Sorumluluklarımız arasında görürüz.

VERİMLİLİK
Çalışmalarımızı kesinlikle Hedeflerimiz ve Bizden talep edilen beklentiler kapsamında ele alır, istenilen İş Sonuçlarını elde edebilmek üzere kurgularız. Bu anlayış ise, iş süreçlerimizde harcamış olduğumuz zamanın değil,  Verimli ve Etkin Çalışmanın daha doğru olduğunu bize kanıtlamaktadır.

Projelerimizin tüm aşamasında Verimlilik ve Ölçülebilir başarı hedeflerimiz olup, kendimizi, süreçlerimizi ve topyekün şirketimizin İyileşmesine katkı sunan kriterler sayesinde verimliklerimizin peşinden koşarız.

İSTİKRAR
Firmamız, ortaya koyduğu, elde ettiği ve istenilen sonuçlara ulaştırdığı faaliyetlerin tamamında İstikrar ve Süreklilik oluşturmayı planlamaktadır. Bu durum sayesinde günübirlik hedeflerden daha fazla, Orta ve Uzun vadeli hedeflerin peşinden koşmaktayız.

Hizmet kalitesinden, Müşteri odaklılığa, Kaynak Yönetiminden, Çalışanların Memnuniyetine kadar, kısaca iş sonuçlarımıza katkısı olan her bir faaliyetimizde İstikrar ve Süreklilik için önemli çalışmalar ortaya koymaktayız.

TAKIM RUHU ve KURUM KÜLTÜRÜ
Kişisel başarılara ayrı, takım çalışmasına ve Sinerji oluşturmaya ayrı değer vererek çalışıyoruz. Bu ise her birimizin iş başarısına katkısının en üst düzeyde oluşmasını sağlamaktadır. Her bir çalışanımız, bireysel olarak başarısının, ekibin tamamına yansıması için, Bilgi paylaşmayı, Verimli ve Etkin bir takımın içinde görev almayı, yardımlaşmayı, sinerji etkisinden yararlanmayı hedeflemektedir.

AKKURTLAR Kurum Kültüründe, Verimli bir Takım içinde yer alabilmek, Takımın başarısı için,  bireysel katkılarını en üst düzeyde ortaya koymak tüm Çalışanlarımızın amacıdır.

Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry