Personel taşımacılığını; bilgi, tecrübe ve ilkeli hizmet anlayışıyla sürdüren markamız, hizmet sunmuş olduğu firmaların personelini konforlu ve güvenli olarak, istenilen lokasyona ulaştırmayı prensip edinmiştir.
| Hizmetlerimiz|Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Deneyimli Güler Yüzlü Personelimizle Dakik Hizmet
 

Personel taşımacılığını; bilgi, tecrübe ve ilkeli hizmet anlayışıyla sürdüren markamız, hizmet sunduğu firmaların personellerini konforlu ve güvenli olarak, talep edilen lokasyona ulaştırmayı hedef edinmiştir. Deneyimli, güler yüzlü, uzman, kaliteli personel taşımacılığı personelimizle istenilen zamanda, dakik hizmet sunuyoruz.

Personel taşımacılığı çalışanlarımız, kurumsal kimliğimize ve markamıza ait özel işaretler taşıyan, standart tip giyimleri ile farklılığımızı ifade ediyor. Personel taşımacılığı yapan tüm sürücülerimiz için gerekli olan tüm belge ve raporları güncel olarak takip ederek, sürekli kontroller ile kurumsal kaynak planlama yazılımı gibi dijital platformlarda arşivliyoruz. Personel taşımacılığı sürücülerimizin gerekli belge ve sertifikasyonlarını sağlamakla birlikte, "Psikoteknik Yeterlilik" belgesi ve "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri almasını sağlıyoruz. Belge ve raporların takibinin yanı sıra denetim birimimizle düzenlediğimiz denetimlerle araçlarda bulunması zorunlu olan ekipmanların kontrolünü sağlıyor, kuralların uygulandığından emin oluyoruz. Tablet bilgisayarlarla gerçekleştirilen bu denetimlerin sonuçlarını anlık olarak hem operasyon sorumlularımızla, hem de firma yetkileriyle paylaşarak süreci şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. İstanbul gibi büyük metropollerde yaşanılan en büyük sorunlardan birisi olan zaman ile ilgili problemleri minumuma indirgeyerek; profesyonel kadromuz, A+ donanıma sahip araçlarımızla, ilkelerimizden taviz vermeden, kusursuz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.
 
Personel taşımacılığı için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak üzere; istenilen marka ve modelde, geniş araç filosu ile faaliyet gösteriyoruz. Akkurtlar ailesi olarak üst yönetim, yönetici, proje ekibi ve sürücü kadrosu ile birlikte, müşterilerimizin gitmek istedikleri lokasyona huzur ve güvenle ulaşması için sonsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet sunuyoruz.
 
  

Akkurtlar Turizm, personel taşımacılığı sektöründe aranılan, güvenilir, önder ve hizmet kalitesinde liderdir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde bir firma olmayı esas alır ve kalite yönetim sistemi performansını gözden geçirerek, etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlar.

Personel taşımacılığı hizmetimizi, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO27001, ISO39001 standartları çerçevesinde gerçekleştiren firmamız, mevcut platformda yenilikleri takip ederek, personel taşımacılığında, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, yüksek kaliteli standartları ile hizmet sunma anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry