Araç Filomuz
| Hizmetlerimiz|Araç Filomuz

Araç Filomuz

Kalite ve Güvenlik Standartlarını Sürekli Denetimlerle Sağlıyoruz
 
Akkurtlar olarak sunmuş olduğumuz hizmetin kalite ve güvenlik standartlarına uygun yürütülebilmesi için proje alanlarında ve trafikte denetimler uygulamaktayız. Kalite denetim ekibimizin yapmış olduğu denetim sonuçlarını müşterilerimize rapor olarak sunuyoruz. Rapor sonucunda çıkan uygunsuzluklar için de düzeltici ve önleyici faaliyetler başlatılyoruz. Tüm denetimlerde Hizmet Yönetmeliği kurallarını referans alarak, kurumsal yazılımımız ile, yapılan denetimlerin müşterilerimizin erişimine açık olmasını, ayrıca denetim sonuçlarının tüm müşterilerimiz ile paylaşılmasını sağlıyoruz.
 
Proje Alanında Yapılan Denetimler: Periyodik olarak yapılan: Hizmete ilişkin denetimlerde; araçların güzergah başlangıç-bitiş ve durak saatlerine uyumu, operasyon sorumlusunun iletişimi kontrol edilir, müşteri şikayet ve taleplerine çözüm üretilmesi sağlanır. Şoförlere ilişkin denetimlerde; kılık-kıyafet, kişisel bakım ve iletişimleri değerlendirilir. Ehliyet, SRC belgesi, Psikoteknik Belgesi, İİSG ve Güvenli Sürüş Eğitimleri Sağlık Raporu, Alkol kontrolü yapılır. Araçlara ilişkin denetimlerde; araçların fiziki durumu (hasarsızlık. emniyet kemeri, lastik uygunluğu, iklimlendirmesi, temizliği vb.), tabelası, avadanlıkları (yangın söndürücü, trafik seti vb.), Araç Takip Sistemi, Ruhsat, Sigorta, Muayene, Yol Belgesi, Risk Analizi vb. belgelerin kontrolü yapılır.
 
Trafikte Yapılan Denetimler: Trafik kurallarına riayet, şerit ihlal durumu, trafik sinyal kurallarına, işaret ve levhalarına uyulup uyulmadığı, ani kalkış-duruş vb. kontroller yapılır.
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry