Yönetim Kurulumuzdan
| Kurumsal|Yönetim Kurulumuzdan

Yönetim Kurulumuzdan

Akkurtlar Turizm olarak 1979 yılında başladığımız yolculuğumuzu değerli iş ortaklarımızla birlikte  sürdürüyoruz. Sektörün lider markalarından biri olarak ülkemize değer katmak üzere; ulaşım hizmetlerinde kaliteli, güvenli ve zamanında hizmet verme hedefimizi yeni açılımlar ile büyütmeye devam ediyoruz.
 
Bütün iş sahalarında olduğu gibi, bu alandaki hızlı değişime adapte  olmak, nitelikli taşımadaki yeniliklere öncülük etmek ve mevcut hizmet çeşitliliğimize  yenilerini eklemek üzere çalışıyoruz. İş dünyasının önemli temsilcilerine hizmet verirken taşıdığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Her geçen gün artarak devam eden trafik ve ulaşım sorunlarına çözüm bulma adına, inovasyonlarla ekip çalışmaları yaparak, değerli müşterilerimizin zaman yönetimine katkı  sağlıyoruz. İstanbul gibi mega kentlerde , insanların gerek iş gerekse eğitim hayatlarında  verimliliklerinin artmasında ulaşım kalitesi günün ilk ve son faaliyetleri olarak çok önem taşıyor. Ulaşım için bu gerçeğin farkındalığında, teknolojik alt yapımızı güncel teknolojiler ile yenileyerek, güçlendiriyor, uzman personelimizle kendimizi sürekli yeniliyoruz. 
 
Markamız adına bu alandaki tüm standartlara ek olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerle sektöre yön veren yeni değerler üretiyoruz. Müşterilerimizi her zaman yaptığımız işin merkezinde görerek, ulaşım ile ilgili bütün ihtiyaçlarını en üst standartlarda karşılıyoruz. Bugün elde ettiğimiz başarılarda katkısı olan ve geleceğe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederim.

Mahir AKKURT
Yönetim Kurulu Başkanı
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry