Bir Marka Hikayesi
| Kurumsal|Bir Marka Hikayesi

Bir Marka Hikayesi

Markalar hikayeleri ile birlikte büyürler. Bu gerçeğin bilincinde olarak, personel taşımacılığı ile başladığımız marka yolculuğumuza bir çok nosyonu da ekleyerek sektörün öncü markalarından biri konumuna geldik. Bu kapsamda uzun yıllardır sürdürdüğümüz çalışmaları bir adım daha ileriye taşımak adına, kurumsal kimliğimizi yeniledik, vizyon, misyon ve temel değerlerimizi güncelledik.
 
Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri bir adım daha ileri taşımak ulusal ve uluslararası pazarlarda hakettiğimiz yeri almak, yeni bir bakış açısı ve heyecanla geleceğe değer katmak adına, global düzeyde bir amblem ve logo ile bu değişimi başlattık. Bununla yetinmeyerek, yeni bakış açımızı tüm kurumsal iletişim kanallarımıza taşıdık.
 
Yeni amblemimiz, logomuz ile insan merkezli hizmet sunmayı, güncel teknolojileri, inovasyonu, sürekliliği vurguluyoruz. Bu logo ve markanın gücü altında sonsuza kadar güvencemizdesiniz ilkesi ile yarınlara daha umut ve güvenle bakıyoruz.
 
Bugün geçmişten aldığımız tecrübe ve deneyimimizle, yenilenen kurumsal kimlik ve değerlerimizle çok daha güçlü durumdayız. Müşteri memnuniyetini merkezde kabul eden, tüm paydaşları için kazan kazan ilkesi ile toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı hizmet sunan bir marka olmaya devam edeceğiz.
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry