Kullanım Koşulları
| Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Akkurtlar bu bölümde belirtilen politikalar ve prosedürler ile uyumlu olarak vereceğiniz kişisel bilgileri toplar, kullanır. Web sayfamıza erişerek ve Akkurtlar’ın sistemine özgeçmişinizi veya bilgilerinizi kaydederek, Akkurtlar’ın, Hükümler, Koşullar ve Gizlilik Politikasında belirtildiği şekilde kişisel bilgi toplamasına ve işlemesine onay verirsiniz.

Sayfamızdaki "Başvurular" alanına yapmış olduğunuz başvuru, özgeçmişinizi kayıt bilgilerinizle birlikte Akkurtlar’ın özgeçmiş veritabanına kaydetmenize olanak verir. Özgeçmişiniz, Akkurtlar’ın özel geliştirdiği yazılım sisteminde saklanır ve bu sisteme Akkurtlar’ın dışında erişim bulunmamaktadır.

(Özet CV Hariç) Gizliliğin korunması ve sisteme dışarıdan erişimin engellenmesi için en üst seviye güvenlik yazılımları ve sistemleri kullanılmaktadır. Yine de Akkurtlar, kendisine gönderilen veya sizin bilgisayar sisteminizde tutulan kişisel bilgilere erişen yetkisiz üçüncü taraflara karşı bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Akkurtlar, özgeçmişinizi olası daimi ve dönemsel açık işler için değerlendirmeye alır ve bu doğrultuda size iş fırsatları sunabilir. Özgeçmişinizi aldıktan sonra, sistemde sizinle ilgili bir kayıt yaratmak için özgeçmişinizdeki bilgilerden yararlanır. Sizden doğrudan alınan yazılı bilgileri, özgeçmişinizden alınan bilgiye ekleyebilir. Akkurtlar’ın yazılım sisteminde yer alan kaydınıza eklenebilecek bilgiler, sizin işe alınma sürecinizde gerekli veya yardımcı olacağı düşünülen ve yardımcı olmak amacını taşıyan bilgilerdir.

Paylaştığınız ve/veya Akkurtlar’ın başka CV portalları üzerindeki ilanlarına yapmış olduğunuz başvurularınızdaki CV içeriğinde bulunan referans bilgilerinizin Akkurtlar tarafından istendiği zaman aranılmasına izin vermiş olursunuz.
Güncel duyurularımızı anında öğrenmek için e-posta hesabınızı bırakın
Genel Müdürlük
0216 311 99 55
Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:14/A Akkurtlar Plaza
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry