E-mail: kurumsal@akkurtlarturizm.com.tr | İletişim Hattı: 0(216) 311 9955 (pbx)
Header & Footer Color
 


Background Pattern:Reset

Personel TaşımacılığıÇalışmalarımızın ana temelini sizin güvenli ve konforlu seyahatiniz oluşturmaktadır.

Bilgi, Tecrübe ve İlkeli hizmet

Personel Taşımacılığı hizmetini bilgi, tecrübe ve ilkeli hizmet anlayışı ile birleştiren Akkurtlar; çalışmış olduğu firmaların tüm ulaşım ihtiyaçlarında güvenli çözüm ortağı olmaya 30 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

Güvenli Hizmet

Sevdiklerinize bizimle ulaşmaya devam edin!

Kaliteli Hizmetin Adresi
Güven ve konfordan ödün vermeden dakik hizmetin adresi olan firmamızın araç filosu tüm Dünya koşullarında kendilerini ispatlamış, güvenlik ve konforda otomotiv sektörünün öncü markalarından oluşmaktadır.

Model yılı itibariyle konulan maksimum 3 yıl sınırı araç filomuzun yüksek standardı ve modern teknolojisini daim kılmaktadır.

Hizmetteki araçların kalitesinde oluşabilecek aksaklıkların önüne başarıyla geçmemizi sağlayan kurumsal sistemimizde araçların bakımları sürekli olarak takip edilmektedir.
Güvenli Hizmet

A+ Donanım Seviyesi
Tüm araçlarımız taşımacılık sektörünü düzenleyen Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine göre A+ donanım seviyesine sahiptir.

Tamamında yüksek güvenlik standardına uygun 3 ve 2 nokta emniyet kemeri bulunan araç koltuklarının her biri koltuk sigortasına sahiptir.

Araçlarımızın yolculuk süresi boyunca ne zaman nerede olduğunu anlık olarak görüntüleyebilmeniz için geliştirilmiş GPS sistemimiz tüm araçlarımızda standart olarak kullanılmaktadır.

Kontrollü Hizmet