E-mail: kurumsal@akkurtlarturizm.com.tr | İletişim Hattı: 0(216) 311 9955 (pbx)
Header & Footer Color
 


Background Pattern:Reset

VIPBakımlı ve güler yüzlü sürücülerimiz kendinizi özel hissetmenizi sağlarken siz seyahatinizin keyfini yaşayacaksınız.

Akkurtlar, kongre, seminer ya da benzeri organizasyonlarda ve protokol transferlerinde kişisel ya da grupların VIP taşımacılık hizmetini vermektedir.

Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak lüks otomobil , minibüs , VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de ayrıca gerçekleştirilmektedir.

Araç filomuz standart ve özel donanımlı lüks VIP araçlardan oluşmaktadır. Yolculuğunuz süresince yaşayacağınız güven ve konfor yanında memnuniyetiniz için emrinize sunulmuş tüm yeterlilik belgelerine sahip, özel eğitimli, bakımlı ve güler yüzlü sürücülerimiz kendinizi özel hissetmenizi sağlarken siz seyahatinizin keyfini yaşayacaksınız.

Havaalanına inen yolcumuzu ismi yazılı levha ile karşılayan sürücümüz, bagajlarına yardımcı olmakta ve kendisini hazır bekleyen aracına kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğu adrese rahat, konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Günlük trafik yoğunluğunu takip edebilmemizi ve oluşabilecek gecikmeleri önlememizi sağlayan GPS sistemimize sahip tüm araçlarımızın periyodik bakımları bilgisayar sistemimizden sürekli takip altında tutulmaktadır.